31.5.2021 - téměř sedm týdnů

31.05.2021

Moc se Vám všem omlouvám, že vám vkládám nové informace až po deseti dnech, je toho moc. Počasí nám moc nepřeje a od minulého týdne jsme se ven dostali jen jednou. Snad od tohoto týdne bude počasí takové, abychom si užívali i venku sluníčka. Rosteme jak z vody, všichni už máme váhu okolo pěti kilo. Přes den už papáme jen suché granule, ale před spaním a ráno po probuzení jsme ještě rozmazlovaní granulemi rozmočenými. Poslední papání máme vždy před 23 hodinou a první ranní před  6 hodinou. V noci pěkně spinkáme a dovádět začínáme až v 5:30, kdy se nemůžeme dočkat papání. 

Štěňátka jsou hodně vnímavá, moc je baví všechny hračky, o které se rádi přetahují, ale nejraději běhají za hadrou na zem, kterou používáme velmi často :). Není nákup, kdy bychom jim nějakou hračku nepřikoupili. Májí pěkně ostré zoubky i drábky, takže teď se už do ohrádky za nimi nedá jít v krátkých kalhotech a tričku s krátkým rukávem, jelikož člověk odchází se samými škrábanci. Své by nám o tom mohla říct i nová rodina Berryho, která se u nás zastavila v neděli ráno a nemohli uvěřit tomu, jak štěňátka za tři týdny vyrostla a jací jsou to malí divoši. Nakonec museli ohrádku se štěňátky opustit a vzít si Berryho do obýváku, aby si jej vůbec užili :)

Všechny holky jsou roztomilé divošky a umí si pěkně vynutit pozornost. Žlutá Bria a růžová Bessie si umí i pěkně zakňourat a zaštěkat, aby nás přivolali a hráli jsme si s nimi. Z kluků je stále nejvíce divoký modrý chlapeček Beid a mezi největší mazlíky patří černý Be Lucky a hnědý Benjamin. Ale úžasní jsou všichni. 

Aiva si od nich občas moc ráda odpočine, protože když se na ni všichni pověsí, neudělá ani krok a musí počkat až se dětičky unaví. Vždycky jim ale odnese minimálně dvě hračky a nejlépe najednou, protože ona si chce přeci také hrát :)