Štěňátka druhý týden

17.05.2020

Půlka z nás má dneska 14 dní a druhá půlka je bude mít chvilku po půlnoci :). Strašně nám to utíká. Od toho, co jsme se narodili, jsme již přibrali skoro na dvojnásobek váhy. Při včerejším vážení to vypadalo takto:

červený chlapeček vážil 1013 g, oranžový chlapeček 1032 g, fialový chlapeček 1046 g, hnědý chlapeček 1033 g, jediný z kluků, který ještě nemá kilo je chlapeček zelený, který byl však z kluků nejmenší i při narození, ale určitě je brzy dožene, protože jen za včerejšek přibral 61 gramů :)

holčičky jsou menší a křehčí, jak už to tak bývá :), takže růžovo - hnědá holčička včera vážila 872 g, modrá holčička 838 g, žlutá holčička 883 g, zlatá holčička je nejmenší a váží 808 gramů.

Takže co se týká přibírání, tak jsme dle pana doktora naprosto ukázkoví.

Když už jsme tu 14 dní, tak už by bylo načase, abychom se na Vás také trošku podívali, takže se nám od pátku rozlepují očička a začínáme se trošičku orientovat v naší velké smečce. Také nás už přestává bavit plazit se a tahat zadní nožičky jen tak za sebou, daleko větší zábava je, když je také zapojíme, posilujeme je a začínáme běhat. Box, kde jsme se narodili už je nám malý a obhlížíme celou kuchyň, kde i s naší mamčou přebýváme:).

Poslední novinkou tohoto týdne je to, že se už snažíme i mezi sebou dorozumět a začínáme i štěkat, když se nám něco nelíbí, umíme se ozvat a někdy si štěkáme jen tak pro zábavu.

Už se na Vás moc těšíme a mějte se pěkně. Hafhaf