ŠTĚŇÁTKA

Jsme moc rádi, že jsme s většinou nových páničků našeho vrhu A v kontaktu, a že víme, že se mají všichni moc dobře, o čemž svědčí i fotografie, které nám posílají.

Tak rychle to uteklo a koncem června se nám začali štěňátka rozjíždět do nových domovů. Jako první nás opustil Artuš Oldřichovské štěstí a nakonec první týden v červenci Artur Oldřichovské štěstí. Věříme, že jsme všem vybrali skvělý nový domov :) a snad se s nimi ještě někdy potkáme.

Po delší době Vás všechny zdravíme, moc se omlouvám za zpoždění ve zprávičkách od nás z Oldřichova, ale ke starostem o ty "malé" uzlíčky se nám přidala starost o syna, který je již třetí týden nemocen. Štěňátka začínají být malí obříci, kterým moc moc chutná. Nejraději mají vařené kuřecí maso s rýží a velmi jim chutná také ovesná kaše...

Máme za sebou třetí týden :) Rosteme jako z vody, běháme a začínáme si spolu hrát. Naše hraní spočívá v tom, že jeden přelézáme přes druhého bez ohledu na to, zda zrovna spí, pokusujeme se navzájem a přehadujeme se dětským štěkáním. Místo bavlnek jsme nasadili rozlišovací obojky a růžovo- hnědá holčička dostala obojek růžový, takže dále ji již...

Půlka z nás má dneska 14 dní a druhá půlka je bude mít chvilku po půlnoci :). Strašně nám to utíká. Od toho, co jsme se narodili, jsme již přibrali skoro na dvojnásobek váhy. Při včerejším vážení to vypadalo takto:

Aiva byla nervózní zhruba od nedělní šesté hodiny ranní. Nemohla se rozhodnout, kde zůstat ležet a když po obědě začala ve svém porodním boxu hrabat a stavět si hnízdo, bylo jasné, že se porod blíží. Nervozita stoupala jak u nás, tak u Aivy.

Vrh  A

03.04.2020

Krytí proběhlo 1. 3. 2020, dne 26. 3. 2020 nám byla na základě ultrazvuku potvrzena březost Aivy.